Domov » Novice » Ptujske odbojkarice so porazile nasprotnice iz Slovenj Gradca

Ptujske odbojkarice so porazile nasprotnice iz Slovenj Gradca

Tekma med Ženskim odbojkarskim klubom Ptuj in Slovenj Gradcem se ni želela po domačih željah. Korošice so v prvem nizu pokazale več konstantnosti v igri in so ga dobile z izidom 25:21. Izgubljen niz je spodbudil domače igralke, ki so v nadaljevanju obračuna s sigurnim in prodornim servisom, požrtvovalno igro v obrambi in uspešnimi zaključki naredile popoln preobrat. Po dobri igri so dobile naslednje tri nize z rezultatom 25:17. 25:21 in 25:15.

Pod vodstvom trenerke Eve Vedlin Gojčič je Ženski odbojkarski klub Ptuj v lanski sezoni 2023/2024 suvereno osvojil 1. mesto v 3. državni odbojkarski ligi vzhod. To jim je prineslo vstopnico za igranje v 2. državni odbojkarski ligi vzhod. V njej naše odbojkarice kot novinke igrajo s podobnim igralskim kadrom kot v prejšnji sezoni. Gre za lasten in zelo mlad kader, ki ima kar lep potencial. Njihov cilj za sezono 2024/2025 pa je obstanek v 2. državni odbojkarski ligi vzhod.

(Objavljeno v oddaji Ptujska kronika, dne 23. oktobra 2024.)